אפליקציות בנק יהב
+ -

לקוחות יקרים,

בתקופה זו אנחנו כאן אתכם ומעמידים לרשותכם שלוש אפליקציות המאפשרות לכם לקבל מידע ולבצע מגוון פעולות בכל מקום ובכל זמן.

על מנת שתוכלו להמשיך ולקבל את כל המידע ולבצע את כל הפעולות בחשבונכם גם בלי להגיע לסניף,נבקש כי תוודאו שעל מכשירכם מותקנות הגרסאות העדכניות של אפליקציות הבנק כפי שמפורסמות בחנויות האפליקציות.
 
אפליקציית ניהול חשבון –
אתם יכולים להתעדכן במידע און-ליין אודות חשבון העו"ש וחשבון המט"ח שלכם, להפקיד שיקים ולהזמין פנקסי שיקים חדשים, להעביר כספים בין חשבונותיכם, למוטבים קבועים (אשר הוגדרו מראש) ולמוטבים מזדמנים, להפקיד ולמשוך פיקדונות ולבצע מגוון פעולות נוספות.

חדש! - הגדלנו את סכומי השיקים שניתן להפקיד באמצעות האפליקציה. עכשיו אפשר להפקיד שיקים בסכום של עד 50,000 ש"ח לשיק, ובמצטבר עד 100,000 ש"ח ליום ו- 150,000 ש"ח לחודש.
כל מי שנכנס לאפליקציה יכול להפקיד שיקים לחשבונו או לחשבון בו הוא מיופה כח/מורשה חתימה - כן! גם אם אתם משתמשים באפליקציה רק לקבלת מידע, עכשיו תוכלו גם להפקיד שיקים.
 
אפליקציית שוק ההון –
אתם יכולים להתעדכן במידע אודות שוק ההון ותיק ניירות הערך האישי, לסחור במגוון ניירות הערך השונים בישראל, בארה"ב ובבורסות נבחרות באירופה, לעקוב אחר הוראות וביצועים, לצפות במידע אודות ניירות הערך השונים, לבנות תיק השקעות וירטואלי ולבצע מגוון פעולות נוספות.
אפליקציית בקשות ליהב –
אתם יכולים לשלוח בקשות לבנקאים, להגיש בקשת הלוואה ובקשה להנפקת כרטיס אשראי חדש.


ניתן להצטרף לשירות האינטרנט והאפליקציות דרך אתר האינטרנט של הבנק בכפתור "הצטרפות לשירות יהב באינטרנט" או להפיק סיסמה חדשה ללקוחות קיימים דרך אתר האינטרנט ומכשירי העדכן.


לנוחיותכם, מצורפים סרטוני הדרכה לאפליקציות שלנו:

 אפליקציית ניהול חשבון

 אפליקציית ניהול חשבון - הפקדת שיקים

 אפליקציית ניהול חשבון - העברה בנקאית

 אפליקציית שוק ההון

 אפליקציית שוק ההון – קניה ומכירה

 אפליקציות חדשות* האפליקציות נתמכות במכשירים הסלולריים המובילים במערכת הפעלה IOS 9.3.2 ומעלה ובמערכת הפעלה אנדרואיד 6.0 ומעלה, ובהתאם לגרסת הגוגל כרום, הגדרות המכשיר וה- WEBVIEW המותקנים בו. במכשירי Meizu האפליקציות נתמכות במערכת הפעלה אנדרואיד 7.0 ומעלה.
* את האפליקציות החדשות ניתן להוריד ללא תשלום בחנויות האפליקציות.
* השימוש באפליקציות בכפוף לתנאי הבנק